/userfiles/654.png

1. ARICILIK EĞİTİMİ BAŞLADI   Eflani Belediye Başkanlığı tarafından Kaliteyi Geliştir Genç Arıcılar Yetiştir Proj...           • CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN ...           • ARICILIK EĞİTİMLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR ...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile tüm şehit ve gazilerimizi rah...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına tüm halkımız davetli...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN MECLİS ZİYARETİ Gazi Meclise gönderdiğimiz Milletvekillerimiz Sayın Cem ŞAHİN ve Sayın Ali KESKİNKILIÇ...           • VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI Çelebiler mahallesinden, belediyemizden emekli Nazmi GÜNDÜZ vefat etmiştir. ...           • İLÇE BAYRAMLAŞMAMIZI DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİK Bayramlaşma programına katılan Karabük Milletvekili Dr. Ali KESKİNKILIÇ, Ak Parti İl Y...           • KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARI KİRALAMA İHALESİ TAMAMLANDI. Bugün itibari ile Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının kiralama ihalesi ta...           • İŞÇİ ALIMI SONUÇLANDI. Eflani Belediyesi Personel Ltd.Şti. 'ne Beden İşçisi (Genel) işçi alımı tamamlandı.&...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 1134486
Aktif: 5
Bugün: 125
Dün: 791
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2017 YILI MAYIS AYI MECLİS KARARI

Belediye Meclisinin Mayıs 2017 ayı mutad toplantısının  1.  birleşiminin 1. oturumuna ait tutanaktır. 

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Emin ULUSOY, Mahir ERENLER' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı. 

17-KARAR: 

            Gündemin 2. Maddesi gereğince 2016 Yılı Kesin Hesabının müzakeresine başlanıldı. Bu konuda Mali Hizmetler Müdürü Hüsnü ÖZKAN yazılı açıklamalarda bulundu. Müzakere edildikten sonra 2016 Mali Yılı Kesin Hesabı 5393 Sayılı Kanunun 18/b maddesine istinaden oy birliği ile kabul edildi.

18-KARAR: 

            Gündemin 3. Maddesi gereğince Türk Kızılay Eflani Şubesinin 19.04.2017 tarihli dilekçesi okundu. Belediye Meclisinin 01.02.2017 tarih ve 9 nolu kararı ile Candaroğulları Mahallesi Lise Caddesi üzerindeki Belediyemize ait eski hizmet binasının 3. Katı tahsis edilmiş idi. Türk Kızılay Eflani Şubesinin ilgi dilekçesine istinaden ihtiyacı karşılamadığından tahsisten vazgeçme talebi oy birliği ile kabul edilmiştir.

19-KARAR: 

            Gündemin 4. Maddesi gereğince Karabük Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ nün 06.04.2017 tarih 402 sayılı yazısı okundu. Karabük Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ nün kütüphane hizmetinin verildiği hizmet noktasının alanının yetersiz olması nedeniyle daha geniş bir hizmet noktası talebi için Çelebiler Mahallesi Tapusunda Belediyemiz adına kayıtlı 148 Ada 5 Parsel numaralı Candaroğulları Mahallesi Lise Caddesi üzerinde eski Belediye Hizmet binasının 3. Katının ve çatı kısmının bakım ve onarımı, ısınma-yakıt, elektrik, su ve telefon gibi giderlerin Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından karşılanmak şartıyla 5393 sayılı Belediye Kanunun 15/h, 18/e ve 75. Maddeleri gereği 15 yıllığına bedelsiz tahsisine oy birliği ile karar verildi.

20-KARAR: 

             Gündemin 5. Maddesi gereğince Türk Kızılay Eflani Şubesinin 21.04.2017 tarihli dilekçesi okundu. Söz konusu talebi için daha uygun bir yerin araştırılarak daha sonra gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi.

21-KARAR: 

               Gündeme alınacak konulara geçildi. Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü’ nün 28.04.2017 tarihli yazısı okundu. Eflani Malmüdürlüğü’ nün 16.03.2017 gün ve 150 sayılı yazıları ekindeki protokol gereğince; 167 Ada 11 parsel numaralı 534,59 m² Hazine Taşınmazının 4706 sayılı kanunun 5. Maddesine istinaden bedelsiz olarak devir alınması ve devir alınma işleminde Belediye Başkanının yetkili kılınması, yine aynı kanuna göre satışının yapılmasına ve bu konuda Belediye Encümenine yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

               Dilek ve temennilere geçildi. Başkan üyelere görüşlerini sordu. Herhangi bir görüş belirten olmadığından Haziran 2017 toplantısının 01.06.2017 tarihinde saat 14:00’ da yapmak üzere toplantıya son verildi

    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım