/userfiles/654.png

TOKİ BAŞVURULARINDA SON TARİH 30 MART 2018... 1. Etap Konut projesi kapsamında başvurular 07.02.2018 tarihinden itibaren Belediyemiz tarafından ...           • TOKİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR.... Toplu Konut İdaresi Eflani Belediyesi 1. Etap projesi kapsamında yapılacak olan konutlar iç...           • 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI...       18 Mart Çanakkale savaşı'nın 103. yıl dönümü etkinlikle...           • İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULU'NUN 97. YIL DÖNÜMÜ YAPILAN TÖRENLE KUTLANDI...     İstiklal Marşımızın kabulu'nun 97. yıl dönümü etkinlikleri ç...           • TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV SONUÇLARI SÖZLÜ SINAVDA BAŞARILI OLAN TAŞERON İŞÇİLERİN LİSTESİ   09.03.201...           • TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV TARİHİ BELİ OLDU 696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 ÜNCÜ  MADDELERİNE...           • AĞAÇ DİKME ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR...    Belediye ekiplerimiz tarafından ilçe merkezindeki caddelere ağaç dikme ...           • HALKIMIZLA GÜVENLİK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...       Eflani Kaymakamlığı'nın organize etti ve her ay tekrarlanan Kaymakam Sinan AŞ...           • ŞEHİTLERİMİZİN ADLARI FİDANLARLA YEŞERECEK...    Belediyemiz olarak ilçemizde yaptığımız ağaçlandırma çalışmaları...           • İLÇEMİZE MOBESE KAMERALARI KURULUYOR...       İlçemize mobese kameraları kuruluyor. İlçemizin belirli nokta...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 389692
Aktif: 7
Bugün: 7
Dün: 511
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2017 YILI MART AYI MECLİS KARARI

Belediye Meclisinin Mart 2017 ayı mutad toplantısının  1.  birleşiminin 1. oturumuna ait tutanaktır. 

              01.03.2017 Çarşamba günü saat 14:00' da yapılacak olan Meclis Toplantısı, Karabük Valisi Mehmet AKTAŞ' ın ziyaret ve istişare için gelecek olması nedeniyle üyelere haber verilerek saat 11:00' a alındı. Belediye Meclisi, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Emin ULUSOY, Mahir ERENLER, Rahmi ERENOĞLU' dan müteşekkil olmak üzere saat 11:00 da toplandı. Bu arada halktan toplantıyı izlemek için 5 kişinin katıldığı görüldü. 

10-KARAR: 

           Gündemin 2. maddesi gereğince Denetim Komisyonunca hazırlanan 2016 Mali Yılı Denetim Raporunun görüşülmesine geçildi. Hazırlanan Denetim Raporu Komisyon Başkanı Rıdvan GÜNGÖR tarafından okundu. Belediye Başkanı üyelere görüşleri için söz verdi. Üyelerden Mahir ERENLER denetim raporunun yetersiz ve gerçekçi olmadığını, maliyeden uzman çağrılabilirdi ama çağrılmamış olduğunu söyledi. Denetim Komisyonu üyeleri yapılan çalışmalar hakkında sözlü bilgilendirme de yaptılar. Müzakere edildikten sonra yapılan oylama neticesinde Mahir ERENLER' in yukarıdaki açıklaması doğrultusunda karşı oyuna karşılık 2016 Mali Denetim Raporu oy çokluğu ile kabul edildi. 

       Gündeme alınacak konulara geçildi. Başkan üyelere gündeme alınacak talepleri olup olmadığını sordu. Üyelerden herhangi bir talep beyan eden olmadı. Dilek ve temennilerden sonra Nisan 2017 toplantısını 04.04.2017 tarihinde saat 14:00'da yapmak üzere toplantıya son verildi.

11-KARAR: 

        Gündemin 2. maddesine konu olan asfalt yapım hizmetlerinde kullanılmak üzere 2. el bir adet Vabil Asfalt Silindiri ile 2. el bir adet Greyderin satın alınması hususunda Belediye Başkanı gerekli açıklamalarda bulundu. Asfalt Sathi Kaplama yapımında daha etkili sıkıştırma yapılabilmesi için Vabil Asfalt Silindirine ihtiyaç olduğunu ve mevcut 1982 model Champion marka Greyder iş makinesinin bakım ve onarımının maliyetli olması durumunda elden çıkarılarak daha elverişli 2.el bir greyderin satın alınmasının daha karlı olacağını üyelere izah etti. Bu sırada üyelerden Rahmi ERENOĞLU' nun toplantıya iştirak ettiği görüldü. Üyelerin görüşlerinden sonra 2. el 1 adet Vabil Asfalt Silindiri ile 1 adet Greyder iş makinesinin satın alınmasına ve bu hususta Belediye Başkanı' na ve Belediye Encümeni' ne yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.       

12-KARAR: 

             Gündemin 3. maddesine konu olan Belediyemiz iş makinelerinden 2004 model Mastaş Kepçe ile 1982 model Champion marka Greyderin satışının yapılması konusunda Belediye Başkanı açıklamalarda bulunarak; Türkiye Belediyeler Birliğinden 2016 model Hidromek 102S Alpha marka yeni bir kepçenin hibe olarak alınması sonucu 2004 model Mastaş kepçenin ihtiyaç fazlası olduğunu ve Greyder iş makinesinin bakım ve onarımının maliyetli olması durumunda satışının yapılmasının daha faydalı olacağı hususunda bilgilendirme yaptı. Üyelerin görüşlerinden sonra 2004 model Mastaş Kepçe ile 1982 model Champion Greyderin satışlarının yapılmak üzere Belediye Başkanı' na ve Belediye Encümeni' ne yetki verilmesine oy birliği ile karar verilerek toplantıya saat 14:30' da son verilmiştir.

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım