/userfiles/654.png

1. ARICILIK EĞİTİMİ BAŞLADI   Eflani Belediye Başkanlığı tarafından Kaliteyi Geliştir Genç Arıcılar Yetiştir Proj...           • CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN ...           • ARICILIK EĞİTİMLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR ...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile tüm şehit ve gazilerimizi rah...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına tüm halkımız davetli...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN MECLİS ZİYARETİ Gazi Meclise gönderdiğimiz Milletvekillerimiz Sayın Cem ŞAHİN ve Sayın Ali KESKİNKILIÇ...           • VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI Çelebiler mahallesinden, belediyemizden emekli Nazmi GÜNDÜZ vefat etmiştir. ...           • İLÇE BAYRAMLAŞMAMIZI DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİK Bayramlaşma programına katılan Karabük Milletvekili Dr. Ali KESKİNKILIÇ, Ak Parti İl Y...           • KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARI KİRALAMA İHALESİ TAMAMLANDI. Bugün itibari ile Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının kiralama ihalesi ta...           • İŞÇİ ALIMI SONUÇLANDI. Eflani Belediyesi Personel Ltd.Şti. 'ne Beden İşçisi (Genel) işçi alımı tamamlandı.&...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 1134472
Aktif: 12
Bugün: 98
Dün: 791
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2017 YILI MART AYI MECLİS KARARI

Belediye Meclisinin Mart 2017 ayı mutad toplantısının  1.  birleşiminin 1. oturumuna ait tutanaktır. 

              01.03.2017 Çarşamba günü saat 14:00' da yapılacak olan Meclis Toplantısı, Karabük Valisi Mehmet AKTAŞ' ın ziyaret ve istişare için gelecek olması nedeniyle üyelere haber verilerek saat 11:00' a alındı. Belediye Meclisi, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Emin ULUSOY, Mahir ERENLER, Rahmi ERENOĞLU' dan müteşekkil olmak üzere saat 11:00 da toplandı. Bu arada halktan toplantıyı izlemek için 5 kişinin katıldığı görüldü. 

10-KARAR: 

           Gündemin 2. maddesi gereğince Denetim Komisyonunca hazırlanan 2016 Mali Yılı Denetim Raporunun görüşülmesine geçildi. Hazırlanan Denetim Raporu Komisyon Başkanı Rıdvan GÜNGÖR tarafından okundu. Belediye Başkanı üyelere görüşleri için söz verdi. Üyelerden Mahir ERENLER denetim raporunun yetersiz ve gerçekçi olmadığını, maliyeden uzman çağrılabilirdi ama çağrılmamış olduğunu söyledi. Denetim Komisyonu üyeleri yapılan çalışmalar hakkında sözlü bilgilendirme de yaptılar. Müzakere edildikten sonra yapılan oylama neticesinde Mahir ERENLER' in yukarıdaki açıklaması doğrultusunda karşı oyuna karşılık 2016 Mali Denetim Raporu oy çokluğu ile kabul edildi. 

       Gündeme alınacak konulara geçildi. Başkan üyelere gündeme alınacak talepleri olup olmadığını sordu. Üyelerden herhangi bir talep beyan eden olmadı. Dilek ve temennilerden sonra Nisan 2017 toplantısını 04.04.2017 tarihinde saat 14:00'da yapmak üzere toplantıya son verildi.

11-KARAR: 

        Gündemin 2. maddesine konu olan asfalt yapım hizmetlerinde kullanılmak üzere 2. el bir adet Vabil Asfalt Silindiri ile 2. el bir adet Greyderin satın alınması hususunda Belediye Başkanı gerekli açıklamalarda bulundu. Asfalt Sathi Kaplama yapımında daha etkili sıkıştırma yapılabilmesi için Vabil Asfalt Silindirine ihtiyaç olduğunu ve mevcut 1982 model Champion marka Greyder iş makinesinin bakım ve onarımının maliyetli olması durumunda elden çıkarılarak daha elverişli 2.el bir greyderin satın alınmasının daha karlı olacağını üyelere izah etti. Bu sırada üyelerden Rahmi ERENOĞLU' nun toplantıya iştirak ettiği görüldü. Üyelerin görüşlerinden sonra 2. el 1 adet Vabil Asfalt Silindiri ile 1 adet Greyder iş makinesinin satın alınmasına ve bu hususta Belediye Başkanı' na ve Belediye Encümeni' ne yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.       

12-KARAR: 

             Gündemin 3. maddesine konu olan Belediyemiz iş makinelerinden 2004 model Mastaş Kepçe ile 1982 model Champion marka Greyderin satışının yapılması konusunda Belediye Başkanı açıklamalarda bulunarak; Türkiye Belediyeler Birliğinden 2016 model Hidromek 102S Alpha marka yeni bir kepçenin hibe olarak alınması sonucu 2004 model Mastaş kepçenin ihtiyaç fazlası olduğunu ve Greyder iş makinesinin bakım ve onarımının maliyetli olması durumunda satışının yapılmasının daha faydalı olacağı hususunda bilgilendirme yaptı. Üyelerin görüşlerinden sonra 2004 model Mastaş Kepçe ile 1982 model Champion Greyderin satışlarının yapılmak üzere Belediye Başkanı' na ve Belediye Encümeni' ne yetki verilmesine oy birliği ile karar verilerek toplantıya saat 14:30' da son verilmiştir.

    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım