/userfiles/654.png

AĞAÇ DİKME ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR...    Belediye ekiplerimiz tarafından ilçe merkezindeki caddelere ağaç dikme ...           • HALKIMIZLA GÜVENLİK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...       Eflani Kaymakamlığı'nın organize etti ve her ay tekrarlanan Kaymakam Sinan AŞ...           • ŞEHİTLERİMİZİN ADLARI FİDANLARLA YEŞERECEK...    Belediyemiz olarak ilçemizde yaptığımız ağaçlandırma çalışmaları...           • İLÇEMİZE MOBESE KAMERALARI KURULUYOR...       İlçemize mobese kameraları kuruluyor. İlçemizin belirli nokta...           • TOKİ BAŞVURULARI'NA İLGİ BÜYÜK...          Belediyemiz ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından ya...           • TOKİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR... Toplu Konut İdaresi Eflani Belediyesi 1. Etap projesi kapsamında yapılacak olan konutlar iç...           • ŞEHİT POLİS RECEP ÇAKIL Z- KÜTÜPHANESİ HİZMETE GİRDİ...           Şehit Recep ÇAKIL Z- Kütüphanesi bugün...           • ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ VERİLDİ...    Karabükte düzenlenen Liseler Arası Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuva...           • 2018 ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI... 2018 Şubat ayı meclis toplantısı Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL, başkanlığında yapıldı. ...           • 696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 ÜNCÜ MADDELERİNE İSTİNADEN TAŞERON İŞÇİLERİN KABUL DİLEKÇELERİ...     696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ   GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 Ü...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 381983
Aktif: 8
Bugün: 410
Dün: 558
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2016 HAZİRAN AYI MECLİS KARARI

Belediye Meclisinin Haziran 2016 ayı mutad toplantısının  1.  birleşiminin 1. oturumuna ait tutanaktır.

 

              Belediye Meclisi Belediye Başkan Vekili Erdal KARAMAN'ın başkanlığında, üyelerden  Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Emin ULUSOY, Mahir ERENLER, Rahmi ERENOĞLU' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı.

 29-   KARAR:          

            Gündemin 2. Maddesi gereğince Belediye Meclisinin 04.05.2016 gün ve 26 sayılı kararı ile İmar Komisyonuna sevk olunan, TEKNİK EKİP' in tanzim etmiş olduğu, ''4342 Sayılı Mera Kanunu Çerçevesinde İlimiz Eflani İlçesi Merkez Mahallesinde Yapılan Mera Tespit Tahdit Çalışmalarında Tespit Edilen İşgaller'' başlıklı rapor hakkında hazırlanan İMAR KOMİSYONU RAPORU' nun müzakeresine geçildi. Hazırlanan rapor okundu. Gerekli açıklamalardan sonra raporda açıklandığı üzere Belediye Meclisimizin iligli kararı ile bahse konu taşınmaz ilave imar planı kapsamında kaldığı, bu kapsamda yönetmelikte belirtilen bilgi ve belgelerin hazırlanarak bahse konu taşınmazın ilave imar planı yapımında mezarlık alanı, yol ve mesire alanı planlaması için tahsis amacının değiştirilmesinin ilgili merciden talep edilmesine oy birliği ile karar verildi.

 30-KARAR: 

Gündemin 3. maddesi gereğince Fen İşleri Biriminin 26.05.2016 gün ve 395 sayılı yazılarının görüşülmesine geçildi. Yazı okundu. Müzakerelerden sonra 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununun 97. maddesi gereğince aşağıdaki ücret tarifesinin tanzim olunmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Harfiyat Toprağı ve İnşaat Yıkıntı Atıklarının Taşınması ve Boşaltma Alanı Ücret tarifesi KDV Hariç:

 

 Harfiyat Toprağı Taşınması ve Boşaltma Alanı ücreti Kamyon başına...........50,00TL

 

 İnşaat yıkıntı atıklarının Taşınması ve Boşaltma Alanı Ücret Kamyon başına .70,00TL

 31-KARAR: 

            Gündemin 4.maddesine konu olan Belediyemizin 78 SH 606 plakalı Renault Megan Marka aracının, 67 KU 699 plakalı İveco marka 1993 model Çöp Kamyonunun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınan plakasız cenaze nakil aracının satışlarını yapmak üzere Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunun müzakeresine geçildi. Belediye Başkanı Vekilinin gerekli açıklamalarından sonra yukarıda bahsedilen araçların satışını yapmak üzere Belediye Encümenine yetki verilmesine Emin ULUSOY ve Rahmi ERENOĞLU' nun karşı oyuna karşı oy çokluğu ile karar verildi.

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım