/userfiles/654.png

1. ARICILIK EĞİTİMİ BAŞLADI   Eflani Belediye Başkanlığı tarafından Kaliteyi Geliştir Genç Arıcılar Yetiştir Proj...           • CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN ...           • ARICILIK EĞİTİMLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR ...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile tüm şehit ve gazilerimizi rah...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına tüm halkımız davetli...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN MECLİS ZİYARETİ Gazi Meclise gönderdiğimiz Milletvekillerimiz Sayın Cem ŞAHİN ve Sayın Ali KESKİNKILIÇ...           • VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI Çelebiler mahallesinden, belediyemizden emekli Nazmi GÜNDÜZ vefat etmiştir. ...           • İLÇE BAYRAMLAŞMAMIZI DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİK Bayramlaşma programına katılan Karabük Milletvekili Dr. Ali KESKİNKILIÇ, Ak Parti İl Y...           • KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARI KİRALAMA İHALESİ TAMAMLANDI. Bugün itibari ile Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının kiralama ihalesi ta...           • İŞÇİ ALIMI SONUÇLANDI. Eflani Belediyesi Personel Ltd.Şti. 'ne Beden İşçisi (Genel) işçi alımı tamamlandı.&...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 1134483
Aktif: 5
Bugün: 121
Dün: 791
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2014 YILI NİSAN AYI MECLİS KARARI

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Rahmi ERENOĞLU, Hüseyin UĞUR, Emin ULUSOY' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı.

 

                  KARAR:

           5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Meclis birinci Başkan Vekilliğine 7 oy ile Rıdvan Güngör ve ikinci Başkan Vekilliğine 6 oy ile Erdal Karaman seçildiler.

 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Hüseyin Uğur 6 oy ile, Rahmi Erenoğlu 5 oy ile asil katip üyeliğe, Mehmet Güngör ile Emin Ulusoy kur’a ileyedek katip üyeliğe seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 33/b Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 20. Maddesi Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile bir yıl görev yapmak üzere Orhan Savaş ile Fatih Devletoğlu 8’er oy alarak encümen üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Erdal Karaman, Orhan Savaş, Ramazan Susoy, Hüseyin Uğur ve Rahmi Erenoğlu Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet İMAR KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Orhan Savaş, Fatih Devletoğlu, Rıdvan Güngör, Emin Ulusoy ve Mehmet Güngör İmar Komisyonu üyeliğine seçildiler.   

Gündeme alınacak konular olduğundan Özel Kalem Memurluğunun 03.04.2014 gün ve 236 sayılı yazıları okundu gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra 2464 sayılı Kanunun 97. Maddesine konu olan ücret tarifelerinden M, S ve T plakalı araçların durağı ile birlikte devir işlemlerinde 1. Derece kan hısımları (Ana, baba, çocuk) arasında ücret alınmaması hususu 7 kabul 3 ret oyuyla oy çokluğu ile, aracını en az bir üst model ile yenileyenlerden ücret alınmaması hususu 9 kabul 1 ret oyuyla oy çokluğu ile kabul edildi.

Çevre Hizmetleri Birliğinin 01.04.2014 tarih ve 14 sayılı yazıları okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra yazı gereği KARÇEV’e üye seçimine geçildi. Erdal Karaman ile Orhan Savaş Asil üyeliğe, Ramazan Susoy yedek üyeliğe oy birliği ile seçildiler.  

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 09.04.2014 günlü 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili yazısı okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Bu sırada Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul yerini yönetmelik gereğince Meclis 1. Başkan Vekili Rıdvan Güngör’e bıraktı. 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu okundu. Müzakere edildikten sonra kabulüne oy birliği ile karar verildi.  

Belediye Başkanı tekrardan yerini alarak dilek ve temennilere geçildi. Başkan üyelere tek tek söz verdi. Üyeler yeni dönemde başarılar dilediler. Belediye Başkanı da üyeleri tebrik etti. Hayırlı çalışmalar diledi. Mayıs 2014 Mutat Toplantısının 7 Mayıs 2014 tarihinde saat 14.00’da yapmak üzere toplantıya saat 15:05 ‘te son verildi.   

 

    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım