/userfiles/654.png

KURBAN PAZARI HAREKETLENDİ...      Kurban bayramına sayılı günler kala ilçemizde kurban pazarıda har...           • İMAR PLANI REVİZYONU ASKIYA ÇIKARILMIŞTIR...                      Belediyemiz tarafı...           • ASFALT YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...                           &...           • PAZAR GÜNÜ 21:30'DA BRTV'DE BULUŞALIM...            04.08.2018 Pazar günü saat : 21:30'da Karab&...           • KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'DEN TAZİYE ZİYARETİ...              Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ bug&...           • 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK GÜNÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI YAPILDI...                     15 Temmuz Milli Birlik G&u...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN ANNESİ VEFAT ETTİ...       Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL'UN annesi Şerife ERTUĞRUL bugün (13...           • İLÇEMİZ DERNEKLERİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...             Belediye Başkanlığımızın organize ettiği istişare toplan...           • TEMMUZ AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI... Temmuz ay'ı meclis toplantısı yapıldı. Belediyemiz meclis salonun'da 03.07.2018 Salı günü...           • ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...     İlçemiz Çelebiler mahallesi yolu ve Seferler köyü grup yolu ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 421242
Aktif: 4
Bugün: 168
Dün: 510
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2014 YILI NİSAN AYI MECLİS KARARI

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Rahmi ERENOĞLU, Hüseyin UĞUR, Emin ULUSOY' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı.

 

                  KARAR:

           5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Meclis birinci Başkan Vekilliğine 7 oy ile Rıdvan Güngör ve ikinci Başkan Vekilliğine 6 oy ile Erdal Karaman seçildiler.

 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Hüseyin Uğur 6 oy ile, Rahmi Erenoğlu 5 oy ile asil katip üyeliğe, Mehmet Güngör ile Emin Ulusoy kur’a ileyedek katip üyeliğe seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 33/b Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 20. Maddesi Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile bir yıl görev yapmak üzere Orhan Savaş ile Fatih Devletoğlu 8’er oy alarak encümen üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Erdal Karaman, Orhan Savaş, Ramazan Susoy, Hüseyin Uğur ve Rahmi Erenoğlu Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet İMAR KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Orhan Savaş, Fatih Devletoğlu, Rıdvan Güngör, Emin Ulusoy ve Mehmet Güngör İmar Komisyonu üyeliğine seçildiler.   

Gündeme alınacak konular olduğundan Özel Kalem Memurluğunun 03.04.2014 gün ve 236 sayılı yazıları okundu gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra 2464 sayılı Kanunun 97. Maddesine konu olan ücret tarifelerinden M, S ve T plakalı araçların durağı ile birlikte devir işlemlerinde 1. Derece kan hısımları (Ana, baba, çocuk) arasında ücret alınmaması hususu 7 kabul 3 ret oyuyla oy çokluğu ile, aracını en az bir üst model ile yenileyenlerden ücret alınmaması hususu 9 kabul 1 ret oyuyla oy çokluğu ile kabul edildi.

Çevre Hizmetleri Birliğinin 01.04.2014 tarih ve 14 sayılı yazıları okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra yazı gereği KARÇEV’e üye seçimine geçildi. Erdal Karaman ile Orhan Savaş Asil üyeliğe, Ramazan Susoy yedek üyeliğe oy birliği ile seçildiler.  

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 09.04.2014 günlü 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili yazısı okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Bu sırada Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul yerini yönetmelik gereğince Meclis 1. Başkan Vekili Rıdvan Güngör’e bıraktı. 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu okundu. Müzakere edildikten sonra kabulüne oy birliği ile karar verildi.  

Belediye Başkanı tekrardan yerini alarak dilek ve temennilere geçildi. Başkan üyelere tek tek söz verdi. Üyeler yeni dönemde başarılar dilediler. Belediye Başkanı da üyeleri tebrik etti. Hayırlı çalışmalar diledi. Mayıs 2014 Mutat Toplantısının 7 Mayıs 2014 tarihinde saat 14.00’da yapmak üzere toplantıya saat 15:05 ‘te son verildi.   

 

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım