/userfiles/654.png

1. ARICILIK EĞİTİMİ BAŞLADI   Eflani Belediye Başkanlığı tarafından Kaliteyi Geliştir Genç Arıcılar Yetiştir Proj...           • CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN ...           • ARICILIK EĞİTİMLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR ...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile tüm şehit ve gazilerimizi rah...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına tüm halkımız davetli...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN MECLİS ZİYARETİ Gazi Meclise gönderdiğimiz Milletvekillerimiz Sayın Cem ŞAHİN ve Sayın Ali KESKİNKILIÇ...           • VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI Çelebiler mahallesinden, belediyemizden emekli Nazmi GÜNDÜZ vefat etmiştir. ...           • İLÇE BAYRAMLAŞMAMIZI DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİK Bayramlaşma programına katılan Karabük Milletvekili Dr. Ali KESKİNKILIÇ, Ak Parti İl Y...           • KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARI KİRALAMA İHALESİ TAMAMLANDI. Bugün itibari ile Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının kiralama ihalesi ta...           • İŞÇİ ALIMI SONUÇLANDI. Eflani Belediyesi Personel Ltd.Şti. 'ne Beden İşçisi (Genel) işçi alımı tamamlandı.&...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 1134467
Aktif: 5
Bugün: 77
Dün: 791
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2014 YILI OCAK AYI MECLİS KARARI

                   MECLİS KARARI

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Mücahit YILMAZ, Mahir ERENLER, Satı ŞAHİN, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Mehmet GÜNGÖR, Ahmet ULUSOY' dan müteşekkil olmak üzere saat 13:00 da toplandı.

                  KARAR:1

            Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile işbirliği yapılarak Toplu Konut Projesi uygulaması için Belediye Başkanı ve Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunun müzakeresine başlanıldı. Belediye Başkanı konu ile ilgili açıklamalarda bulunduktan sonra; Toplu Konut İdaresi Başkanlığının bir yerleşim yerinde idarelerince toplu konut veya başka bir uygulama yapabilmesi için, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kuruluşları ile protokol imzalanması, bu kamu kurum ve kuruluşlarına borçlanma ve feragatte bulunulması, Belediye Başkanının arsa-arazi alımları ile satış-takas işlemlerini yürütebilmesi amacıyla Belediye Başkanı ve Encümenine yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi. Bu arada üyelerden Rıdvan Güngör’ün toplantıya iştirak ettiği görüldü.

                 KARAR: 2

           Gündemin 3. Maddesi gereğince 2013 Mali Yılına ait Gelir ve Giderler ile bunlara ilişkin kayıt ve işlemlerin denetimini yapmak üzere 5393 sayılı Kanunun 25. maddesi gereğince Denetim Komisyonunun gizli oyla seçimine geçildi. Yapılan gizli oylama neticesinde; Mahir Erenler, Mücahit Yılmaz ve Mehmet Güngör Denetim Komisyonu üyeliğine seçildiler.

                  KARAR: 3

           Gündemin 4. maddesi gereğince Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına İlişkin Yönetmeliğin Değişik 24.maddesi gereğince Belediyemizin 2014 Yılı Geçici İş pozisyonlarının tespit edilmesine geçildi. Mali Hizmetler Müdürünün açıklamalarından sonra; söz konusu yönetmelik gereğince Belediyemiz D2 grubunda yer aldığından 26 Memur kadrosu X %20 = 5,2 yuvarlama sonucu 6 adet Geçici İşçiyi 6 Adam/12ay/72 miktarında çalıştırabileceğinden konu Belediye Başkanı tarafından oya sunuldu. Yapılan oylama sonucu 2014 yılında 6Adam/12Ay/72 miktarında geçici işçinin istihdam edilmesine oy birliği ile karar verildi.

                     KARAR: 4

 

           Gündemin 5.maddesi gereğince Belediye Mezbaha ve Hayvan Pazarı hizmetlerinin ifası için Sözleşmeli Tam Zamanlı 1 Adet Veteriner Hekimin istihdam edilmesinin görüşülmesine geçildi. Müzakerelerden sonra; 8 Kadro Dereceli Veteriner Hekim Kadrosu ve Unvanı karşılık gösterilmek ve boş tutulmak kaydıyla 01.01.2014-31.12.2014 tarihleri arasında Sözleşmeli 1adet Veteriner Hekimin Tam Zamanlı olarak 5393 sayılı Kanunun 49.maddesine istinaden istihdam edilmesine, ücretinin Aylık Net 900 TL olarak, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 9.maddesi çerçevesinde verilebilecek Ek ödeme oranının ise aylık olarak %145 olarak belirlenmesine oy birliği ile karar verildi.

                  KARAR: 5

           Gündemin 6.maddesi gereğince 1 adet Avukatın Kısmi Zamanlı olarak istihdam edilmesi ve ücretinin belirlenmesine başlanıldı. Belediye Başkanının açıklamalarından sonra; 1 adet Avukatın 01.01.2014-31.12.2014 tarihleri arasında Kısmi Zamanlı olarak 5393sayılı Kanunun 49.maddesine istinaden istihdam edilmesine, ücretinin 1.derece 1.kademesi için yapılması gereken bütün ödemeler toplamının net tutarının yarısını geçmemek üzere Maliye Bakanlığı Bütçe Kontrol Genel Müdürlüğünce belirlenecek 2014 Yılı Tavan Ücreti üzerinden ödenmesine oy birliği ile karar verildi.

Gündeme alınacak konulara geçildi. Gündeme alınacak konu olmadığından Dilek ve Temennilerden sonra Şubat 2014 ayı toplantısını 04.02.2014 günü saat 14:00’de yapmak üzere toplantıya son verildi.

    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım