/userfiles/654.png

1. ARICILIK EĞİTİMİ BAŞLADI   Eflani Belediye Başkanlığı tarafından Kaliteyi Geliştir Genç Arıcılar Yetiştir Proj...           • CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN ...           • ARICILIK EĞİTİMLERİNE KAYITLAR BAŞLIYOR ...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile tüm şehit ve gazilerimizi rah...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına tüm halkımız davetli...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN MECLİS ZİYARETİ Gazi Meclise gönderdiğimiz Milletvekillerimiz Sayın Cem ŞAHİN ve Sayın Ali KESKİNKILIÇ...           • VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI Çelebiler mahallesinden, belediyemizden emekli Nazmi GÜNDÜZ vefat etmiştir. ...           • İLÇE BAYRAMLAŞMAMIZI DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİK Bayramlaşma programına katılan Karabük Milletvekili Dr. Ali KESKİNKILIÇ, Ak Parti İl Y...           • KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARI KİRALAMA İHALESİ TAMAMLANDI. Bugün itibari ile Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının kiralama ihalesi ta...           • İŞÇİ ALIMI SONUÇLANDI. Eflani Belediyesi Personel Ltd.Şti. 'ne Beden İşçisi (Genel) işçi alımı tamamlandı.&...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 1078656
Aktif: 14
Bugün: 295
Dün: 899
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

BELEDİYE İŞ MERKEZİ 1 VE 2 NOLU DÜKKANLARIN SATIŞ İHALESİ YAPILACAK.

 

 

1- İlçemiz Fevzi Caddesi üzerindeki tapunun 160 Ada 3 Parsel numarasında Mülkiyeti Belediyemiz adına kayıtlı Belediye İş Merkezinin 1 ve 2 numaralı bağımsız bölümleri her biri ayrı ayrı aşağıda belirtilen muhammen bedeller üzerinden encümenimizin almış olduğu  09.05.2023 gün ve 27 sayılı kararı ile 2886 sayılı yasanın 45. Maddesi gereğince açık artırma usulüne göre  satışı yapılmak üzere ihaleye çıkarılmıştır. 

2- a)  1 numaralı dükkan Brüt 176,19 m2 olup muhammen bedeli 2.700.000,00 TL, geçici teminatı ise 81.000,00 TL’ dir.

b) 2 numaralı dükkan Brüt 218,61 m2 olup muhammen bedeli 3.300.000,00 TL, geçici teminatı ise 99.000,00 TL’ dir.        

 3- Dükkanların satış bedelleri, kesin teminatın yatırılmasına müteakiben yarısı 5 gün içinde peşinen, diğer yarısı da bir ay içinde peşinen tahsil edilerek tapuları verilecektir.

 4- İhale 30.05.2023 günü saat 10.00’da Belediye Hizmet Binası Encümen toplantı salonunda encümen huzurunda yapılacaktır. 

5- Bu işle ilgili olarak tanzim edilen idari şartname her gün mesai saatleri içinde belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünde görülebileceği gibi, bedeli mukabilinde Mali Hizmetler Müdürlüğünden satın alınabilir.

 6- İhaleye katılacak olan taliplilerin ihale saatine kadar;

     a) İdari şartnameyi okuyup aynen kabul ettiklerini yazılı olarak bildirmeleri,

     b) Geçici teminatlarını belediyemize makbuz karşılığından yatırmış olmaları,

     c) Kanuni ikametgahlarını ve tebligat adreslerini belirleyen ikametgah belgelerini,

     d) Belediyemiz Gelir Servisinden alacakları ‘Belediyemize Borcu Yoktur’ veya “Belediyemize Borcu Yapılandırılmıştır” yazısını, ibraz etmeleri şarttır.

 

 

Haber tarihi: 11 / 05 / 2023
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: KARABÜK LEZZET ŞENLİKLERİ YÖRESEL YEMEK YARIŞMASI (2023)
Sonraki: SANAYİ SİTESİ DÜKKANLARININ KİRALAMA İHALESİ YAPILACAKTIR.


    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım