/userfiles/654.png

SANAYİ SİTESİ İNŞAATI YAPIM İŞİ İHALESİ YAPILACAKTIR...                           &...           • SENTETİK YÜZEYLİ KAPALI HALI SAHA YAPIM İŞİ İHALESİ YAPILACAKTIR...                             ...           • 3-4-5 NUMARALI DÜKKANLARIN SATIŞ İHALESİ YAPILACAKTIR...           1-Mülkiyeti  Eflani Belediyesi’ne ait ta...           • KİLİT PARKE TAŞI VE BORDÜR SATIN ALINACAKTIR...         Kilit Parke Taşı ve Bordür alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanun...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ SÖZLEŞME İMZALAMA TARİHLERİ..               Eflani Toki Projesi'nde hak sahipleri ile ...           • TEDBİRİ ELDEN BIRAKMA KENEYİ HAFİFE ALMA Kene, birçok omurgalı hayvanın kanıyla beslenen dünya çapında yaygın bir parazi...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ İÇİN KURAYA KATILACAKLAR ASIL LİSTESİ...           ''EFLANİ TOKİ PROJESİ''  KURAYA KATILACAKLAR ASIL LİS...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ KONUT GÜNCEL FİYATLARI...   FİYATLARI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ...       &...           • TOKİ KURA TARİHİ BELLİ OLDU...       Belediye Başkanlığımız ve TOKİ işbirliği çerçevesinde ger&cc...           • 2019 MALİ YILI FAALİYET RAPORU... 2019 MALİ YILI EFLÂNİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FAALİYET RAPORU   ÜST YÖNETİCİ ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 694843
Aktif: 6
Bugün: 106
Dün: 559
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

EFLANİ TOKİ PROJESİ SÖZLEŞME İMZALAMA TARİHLERİ..

 

 

          Eflani Toki Projesi'nde hak sahipleri ile Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri 01-29 Temmuz 2020 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Eflani Şubesinde ek programa göre gerçekleştirilecektir.

Sözleşme imzalama sırasında aşağıdaki belgeler istenecektir.

T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. kimlik numarası,

Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, "Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir." veya "Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir." ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin nüfus cüzdanı veya yerine geçen belge.

B5(2+1) tipi konut alıcıları, Eflani Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır.

Diğer taraftan tüm konut tiplerinde konut alıcılarının taksitleri teslim tarihi takip eden ay başlayacaktır.

 

                                      

Haber tarihi: 24 / 06 / 2020
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: KİLİT PARKE TAŞI VE BORDÜR SATIN ALINACAKTIR...
Sonraki: TEDBİRİ ELDEN BIRAKMA KENEYİ HAFİFE ALMA


    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım