/userfiles/654.png

3-4-5 NUMARALI DÜKKANLARIN SATIŞ İHALESİ YAPILACAKTIR...           1-Mülkiyeti  Eflani Belediyesi’ne ait ta...           • SENTETİK YÜZEYLİ KAPALI HALISAHA YAPTIRILACAKTIR...                  ...           • KİLİT PARKE TAŞI VE BORDÜR SATIN ALINACAKTIR...         Kilit Parke Taşı ve Bordür alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanun...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ SÖZLEŞME İMZALAMA TARİHLERİ..               Eflani Toki Projesi'nde hak sahipleri ile ...           • TEDBİRİ ELDEN BIRAKMA KENEYİ HAFİFE ALMA Kene, birçok omurgalı hayvanın kanıyla beslenen dünya çapında yaygın bir parazi...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ İÇİN KURAYA KATILACAKLAR ASIL LİSTESİ...           ''EFLANİ TOKİ PROJESİ''  KURAYA KATILACAKLAR ASIL LİS...           • EFLANİ TOKİ PROJESİ KONUT GÜNCEL FİYATLARI...   FİYATLARI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ...       &...           • TOKİ KURA TARİHİ BELLİ OLDU...       Belediye Başkanlığımız ve TOKİ işbirliği çerçevesinde ger&cc...           • 2019 MALİ YILI FAALİYET RAPORU... 2019 MALİ YILI EFLÂNİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FAALİYET RAPORU   ÜST YÖNETİCİ ...           • İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTIR..   Çelebiler mahallesi 441 ada 1 parsel, 442 ada 1-2-3 parselleri kapsayan imar planı ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 678117
Aktif: 9
Bugün: 174
Dün: 737
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

4. İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK...

 

 

 

 

 

Belediye Başkalığımızın öncülüğünde, İlçe Kaymakamlığımız , Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Eflani Derneklerimiz, Köy ve Mahalle Muhtarlarımız, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyelerimiz, Siyasi Parti Başkanları ile bugün (14.12.2019)  4.'sünü düzenlemiş olduğumuz İstişare toplantısı Şehit Barış Efe parkında yapıldı.

Toplantı Belediye Başkanımız Sn. İbrahim ERTUĞRUL'un açılış konuşması ve 2019 yılında yapılan Belediye hizmetleri'nin gösterildiği slayt program eşliğinde devam etti. Daha sonra Kaymakam Sn. Burak ÖZ  konuşmasını yapmak için kürsiye çıktı ve toplantı'nın ilçemize hayır ve uğur getirmesini diledi.

 Toplantıya katılan misafirler tek tek söz alarak  hakkında yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında fikirlerini beyan ederek hazurun ile istişarede bulundular.

Haber tarihi: 14 / 12 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: ÇALIŞLAR MAHALLESİ 185 ADA 53 PARSEL İMAR PLANI
Sonraki: HAYVAN BARINAĞIMIZ BİTMEK ÜZERE...


    

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım