/userfiles/654.png

KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMESİNE KARŞI DİKKATLİ OLUNUZ Karbonmonoksit Zehirlenmesi ve Alınması Gereken Önlemler Ülkemizde bilgisizlik, yanlış ...           • ÖZLEM VE SAYGIYLA ANIYORUZ...             Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün...           • YENİ KARABÜK VALİMİZ FUAT GÜLER İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ...               Karabük Valisi Fuat GÜLER, ilç...           • CUMHURİYETİMİZİN 95. YIL DÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI...                Cumhuriyetimizin 95. yıldönüm&u...           • KAPLICA (SİYEZ) BUĞDAYI DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI...             Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür...           • EYLÜL AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.          Eylül Ay'ı Belediye Meclisi Toplatısı yapıldı. Belediye B...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ ''PÖRÜŞGE ŞENLİĞİN'DE''...                Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL,&n...           • ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ İLÇE MERKEZİNDE DEVAM EDİYOR...         Belediye personelimiz tarafından yapılan asfalt çalışmaları İl&...           • ATIK SU ARITMA TESİSİ BAĞLANTI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...                   Atık su arıtma tesisi ana kollek...           • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI...          30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesin...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 442270
Aktif: 7
Bugün: 173
Dün: 703
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA MERASİMİ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ...

 

 

 

 

     Her bayram olduğu gibi bu bayramda gerçekleştirdiğimiz ve Geleneksel hale gelen bayramlaşma merasimi büyük bir katılım ile gerçekleşti.

     Belediyemiz düğün salonunda yapılan Bayramlaşma programına Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük milletvekilleri Sayın Cumhur ÜNAL ve Niyazi GÜNEŞ' te katıldı. Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL, gelen misafirlerin bayramını kutladıktan sonra Belediyemizin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında slayt halinde sunumda bulundu. 

     Daha sonra yapılan dua'nın ardından program sona erdi.

Haber tarihi: 22 / 08 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'DAN ŞEHİT AİLELERİ'NE BAYRAM ZİYARETİ...
Sonraki: KURBAN PAZARI HAREKETLENDİ...


    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım