/userfiles/654.png

KURBAN PAZARI HAREKETLENDİ...      Kurban bayramına sayılı günler kala ilçemizde kurban pazarıda har...           • İMAR PLANI REVİZYONU ASKIYA ÇIKARILMIŞTIR...                      Belediyemiz tarafı...           • ASFALT YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...                           &...           • PAZAR GÜNÜ 21:30'DA BRTV'DE BULUŞALIM...            04.08.2018 Pazar günü saat : 21:30'da Karab&...           • KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'DEN TAZİYE ZİYARETİ...              Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ bug&...           • 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK GÜNÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI YAPILDI...                     15 Temmuz Milli Birlik G&u...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN ANNESİ VEFAT ETTİ...       Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL'UN annesi Şerife ERTUĞRUL bugün (13...           • İLÇEMİZ DERNEKLERİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...             Belediye Başkanlığımızın organize ettiği istişare toplan...           • TEMMUZ AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI... Temmuz ay'ı meclis toplantısı yapıldı. Belediyemiz meclis salonun'da 03.07.2018 Salı günü...           • ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...     İlçemiz Çelebiler mahallesi yolu ve Seferler köyü grup yolu ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 420963
Aktif: 6
Bugün: 70
Dün: 495
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İLÇEMİZ DERNEKLERİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...

            Belediye Başkanlığımızın organize ettiği istişare toplantısı büyük bir katılım ile gerçekleşti.

         08.07.2018 Pazar günü saat :  10:00’ da Belediyemiz düğün salonunda yapılan toplantıya Eflani Dernekleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Başkanları, Meclis üyeleri, Mahalle ve Köy muhtarlarımız katıldı.

       Toplantıda ilk olarak Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL Belediyemizin yaptığı çalışmalar ve yatırımlar hakkında slayt şeklinde sunumda bulundu.  İlçemize yapılacak ve yapılması beklenen yatırımlar hakkında ilk olarak Tarım Kredi Koop. başkanı Mehmet KARADENİZ buğday alımı ve siyez buğday projesini anlattı. Daha sonra Prf. Dr. Ali DURKAYA Hacıağaç köyünde uygulanmaya başlanan damızlık koyun projesini slayt eşliğinde anlattı. Topnatıya iştirak eden diğer misafilerde söz aldı ve görüşlerini iletti. Program bitiminde bu toplantıların heryıl Haziran ve Aralık aylarında tekrarlanması için görüş birliğine varıldı.

Haber tarihi: 08 / 07 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN ANNESİ VEFAT ETTİ...
Sonraki: TEMMUZ AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI...


    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım