/userfiles/654.png

KAPLICA (SİYEZ) BUĞDAYI DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI...             Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür...           • EYLÜL AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.          Eylül Ay'ı Belediye Meclisi Toplatısı yapıldı. Belediye B...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ ''PÖRÜŞGE ŞENLİĞİN'DE''...                Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL,&n...           • ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ İLÇE MERKEZİNDE DEVAM EDİYOR...         Belediye personelimiz tarafından yapılan asfalt çalışmaları İl&...           • ATIK SU ARITMA TESİSİ BAĞLANTI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...                   Atık su arıtma tesisi ana kollek...           • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI...          30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesin...           • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'DAN ŞEHİT AİLELERİ'NE BAYRAM ZİYARETİ...            Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL Şehit ailelerini z...           • GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA MERASİMİ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ...              Her bayram olduğu gibi bu bayramda gerç...           • KURBAN PAZARI HAREKETLENDİ...      Kurban bayramına sayılı günler kala ilçemizde kurban pazarıda har...           • İMAR PLANI REVİZYONU ASKIYA ÇIKARILMIŞTIR...                      Belediyemiz tarafı...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 434469
Aktif: 7
Bugün: 364
Dün: 470
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İLÇEMİZ DERNEKLERİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...

            Belediye Başkanlığımızın organize ettiği istişare toplantısı büyük bir katılım ile gerçekleşti.

         08.07.2018 Pazar günü saat :  10:00’ da Belediyemiz düğün salonunda yapılan toplantıya Eflani Dernekleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Başkanları, Meclis üyeleri, Mahalle ve Köy muhtarlarımız katıldı.

       Toplantıda ilk olarak Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL Belediyemizin yaptığı çalışmalar ve yatırımlar hakkında slayt şeklinde sunumda bulundu.  İlçemize yapılacak ve yapılması beklenen yatırımlar hakkında ilk olarak Tarım Kredi Koop. başkanı Mehmet KARADENİZ buğday alımı ve siyez buğday projesini anlattı. Daha sonra Prf. Dr. Ali DURKAYA Hacıağaç köyünde uygulanmaya başlanan damızlık koyun projesini slayt eşliğinde anlattı. Topnatıya iştirak eden diğer misafilerde söz aldı ve görüşlerini iletti. Program bitiminde bu toplantıların heryıl Haziran ve Aralık aylarında tekrarlanması için görüş birliğine varıldı.

Haber tarihi: 08 / 07 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: BELEDİYE BAŞKANIMIZ İBRAHİM ERTUĞRUL'UN ANNESİ VEFAT ETTİ...
Sonraki: TEMMUZ AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI...


    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım